Hráči 

Jakub „Kubánec“ Bílý

 bily jakub 1

Jakub „Kubánec“ Bílý, je skvělý multiinstrumentalista, zpěvák a kytarista legendární bluegrassové kapely Poutníci, se kterou už od roku 2009 odehrál přes 1200 tuzemských i zahraničních koncertů. Mezi nejzajímavější určitě patřil zájezd do Šanghaje v Číně, kde Poutníci vystoupili na Music China 2017, jednom z největších hudebních veletrhů na světě. 

Fernando Saunders

 Fernando Saunders mensi

Fernando Saunders, virtuózní americký hráč na basovou kytaru, kytarista, zpěvák, skladatel a producent, se zařadil mezi světovou muzikantskou elitu jako hráč v kapele popového zpěváka a tanečníka Hamiltona Bohannona a poté v jazz-rockovém uskupení The Jeff Beck/Jan Hammer Group. V 80. letech Saunders začal spolupracovat jako hráč, producent a spoluautor s městskými rockery Lou Reedem a Marianne Faithfull. Dosud vydal čtyři kritikou uznávaná alba, ve spolupráci se světově známými muzikanty a nahrával a vystupoval s hvězdami jako Suzanne Vega, Steve Winwood, Eric Clapton, Joan Baez, Jeff Beck, Jan Hammer, Jimmy Page, John McLaughlin, Tori Amos a mnoho dalšími.

Evžen Hofmann

 Hofmann mensi

Evžen Hofmann je jedním z nejznámějších českých kytaristů. Profesionálně začal hrát v r. 2001. Od té doby odehrál přes 2000 koncertů s kapelou Kryštof patřící mezi špičky tuzemské popové scény. Je držitelem ocenění České hudební akademie za nejlepší píseň roku 2008. Evžen Hofmann je vlastníkem a provozovatelem profesionálního nahrávacího studia Taurus, které využívá doma ve Velké Polomi pro své skladatelské i produkční aktivity. 

Petr Sasín

petr sasin 1

Petr Sasín, skladatel, textař a muzikant hrající střídavě na akustické kytary a piano. Muzice se věnuje již od roku 2001, kdy založil tramp-folkovou kapelu Morgána. 

Lazer Viking

lazerviking 1

Lazer Viking je zosobněním bezbřehé lásky k písňové formě žánrů populární hudby minulého století. Ač za svou kratičkou kariéru stihl vydat již dvě dlouhohrající alba, Radical Karaoke (2015) a Flesh Cadillac (2016), obě nominovaná na tuzemskou desku roku, stále se mu úspěšně daří udržovat v obskuritě díky svému nekompromisně upřímnému projevu, který mnozí mylně zaměňují za humor a nadsázku.

Veronika ViVi Vrublová

Veronika mensi

Veronika Vrublová alias ViVi je mladou českou zpěvačkou, skladatelkou/ písničkářkou moderního pop-country. Profesionálně se věnuje hudbě od roku 2012, kdy byla finalistkou soutěže Hlas Česko-Slovenska. V té době také založila doprovodnou kapelu, se kterou zahájila koncertní činnost. V tomtéž roce vydala svůj první singl Čas Vánoc a další singl Nevadí, který se stal hitem brněnského rádia Čas.

Mendoš

Mendos mensi

Zdeněk Furmančík alias Mendoš je rodilý Ostravák a od svých 15 let hraje na kytaru a skládá vlastní písničky. Jako tramp hrával za Osadu Victoria. Písně byly většinou o přírodě a kamarádech. Později začal skládat folkové písně o Ostravě a okolí. Mendoš má na svém kontě už kolem 250 vlastních písní, z nichž největším hitem je již kultovní píseň Jede, jede mašinka.

vlajka cz vlajka pl vlajka sk